Koçtaş Nakliye

Anasayfa » Koçtaş Nakliye

Koçtaş Nakliye

nakliye taksi

Koçtaş Nakliye taksi; tenteli nakliye kamyonetleri ile taksi arasında bulunan, küçük ve orta ölçekli hafif ticari araçlar ile yapılan taşımacılık modelidir. Taksiye sığmayan tenteli kamyonetleri doldurmayan hafif yük için pratik bir çözüm elde etmek açısından firmamız size hafif yük hizmetleri ile avantaj sağlamaktadır. Çünkü firmamız hafif yük taşıma hizmeti için koçtaş nakliye araçları sayesinde hafif yük taşıma konusunda bütçenize uygun fiyat politikası ile çalışmaktadır.

Küçük nakliye olarak ihtiyaç duyulan bu hizmet, genellikle evinizde veya işletmenizde bulunan küçük boyutlu ve ağırlık olarak da çok yüksek olmayan hafifi yük dediğimiz eşyaların taşınmasını ifade eder.

Öğrenci evinde bulunan kıyafet, kitap, küçük ev eşyaları, baza, koltuk gibi hafif yükleriniz bu kategori içerisinde bulunur. İşte bu noktada hafif yük taksiden alacağınız hizmetle hem hızlı hem pratik hem de uygun fiyatlı bir hafif yük taşıma hizmeti alırsınız.

Koçtaş Nakliye ve Ücretleri

Firmamız İstanbul içerisinde(çok yakında Ankara ve İzmir de) herhangi bir sınır tanımadan Anadolu ve Avrupa Yakası arasında değişmeden her iki ilçe arasında taşıma işlemi yapabilmektedir. Yani firmamız sayesinde isterseniz Beylikdüzü’nden Üsküdar’a isterseniz sadece Kadıköy içerisindeki iki farklı adrese nakliye sağlamaktadır. Firmamız sadece 1000 kilogramı geçmeyen yüklerin taşıması için hizmet vermektedir.

nakliye taksi hizmeti

Fiyatlarımız ilçeden ilçeye fiyat tarifesi ile oluşmakta olup ister 1 koli ister araç kapasitesi kadar olan eşyalarınız için nakliye fiyatımız değişmemektedir.

Evinizden alınıp evinize telim yani kat çıkarma işlemi olacaksa eşya taşıma hizmetimizde kat bilgisi, asansör bilgisi, eşyanın sayısına ve hacmine göre eşya taşıma fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir.

Örneğin 1.kattan çamaşır makinesi taşıma hizmeti için teslimat 5.kata ise parça eşya taşıma fiyatları 1.kata teslim edilen çamaşır makinesi taşıma fiyatı ile aynı olmayacaktır.

Herhangi iki nokta arasında hafif yük taksi ile tüm hafif yüklerinizi istediğiniz adresine ulaştırabilirsiniz. Herhangi bir mağazadan satın almış olduğunuz ürünlerin, size ulaştırılmasını sağlamak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Koçtaş Nakliye ile Taşınan Eşyalar

Koçtaş Nakliye; yüklenen parça eşya sayısına göre değil, ağırlık sınırlaması yani toplamda 1000 kg’a kadar olan parça eşyaların, taşınmasını sağlıyoruz.

ranza taşıma

De-monte ranza taşıma için nakliye taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

balon taşıma

Etkinlik ve organizasyonlarda kullanılan uçan balonların taşınması için nakliye taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

bebek beşiği taşıma

Yeni doğan bebeğiniz için satın aldığınız yada ihtiyacınız olmayan bebek beşiğini arkadaşınıza göndermek için nakliye taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

çiçek taşıma

Çiçekçi iseniz sevgililer günü gibi özel günlerde, siparişlere yetişemediğiniz durumlarda nakliye taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hafifyuktaksi.com’un sunduğu eşya taşıma taksi sayesinde yukarıda saydığımız ürünler ve daha fazlasının taşınmasını isteyebilirsiniz. Anadolu Yakası’nda bir toptancıdan aldığınız ürünlerin, Avrupa Yakası’ndaki işletmenize ulaştırılması için bu hizmeti çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Sizde nakliye taksi veya motor kurye hizmeti almak isterseniz hemen Google Play veya App Store uygulama marketlerinden hafif yük taksi uygulamasını indirin. Üye olun, en uygun nakliye taksi ve motor kurye fiyatları ile hafif yük taksi hizmeti alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye ve Motor Kurye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Google Play veya App Storedan
HEMEN ARA!