Yük Taksi

Anasayfa » Yük Taksi

Yük Taksi

yük taksi

Kapasite olarak sarı ticari taksiden daha fazla eşya kapasitesinin olması ve nakliye kamyonetinden daha ekonomik hafif yük taşımacılık modelidir.

1-2 parça eşyanız veya 500 kg’a kadar olan doblo dolusu eşyalarınız veya transporter araçlarımız ile 1000 kg’a kadar hafif yüklerinizi hafifyuktaksi.com güvencesi ile İstanbul’un tüm ilçelerine %50 ye varan fiyat avantajı ile taşıyoruz.

Size tahsis edilen hafif ticari araçlar ile en geç 2 saat içerisinde teslimat hizmeti sunmaktadır.

Hafifyuktaksi.com olarak taşıdığımız eşyaları görmek için tıklayın.!

hafif yük taksi iletişim

Yük Taksi ile Yük ve Eşya Taşıma

yeni nesil nakliye

İstanbul, izmir, ankara gibi büyük şehirlerde nakliye hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için kamyonet ve kamyon gibi büyük ticari araçlar ile hizmet veriliyordu. Az eşya taşıma veya tek eşya taşıma gibi ihtiyaç olan küçük miktarlı eşyalar için dahi bu nakliye araçları akla geldiğinden maddi anlamda çok yüksek masraflar ortaya çıkıyordu.

Bu sıkıntılı duruma bir çözüm sağlanabilmesi amacıyla firmamız hafif yük taksi, yük taksi adı verilen nakliye taksi hizmeti vermektedir.

küçük ve orta ölçekli hafif ticari araçlarla hafif yük nakliye hizmeti olan yük taksi taşımacılık modeli oluşmuştur.

Bu hizmet sayesinde kapasite açısından bir taksiye göre daha fazlası ama bir kamyon ya da kamyonete göre daha azını oluşturan bir nakliye aracı ile hizmet sunulmaktadır.

Yani genellikle hafif ticari olarak bilinen Peugeot Partner gibi araçlar sayesinde veya orta ölçekli transporter panelvan araçlarla hizmet vermekteyiz.

1000 kg’a kadar birkaç parça küçük eşya veya bir araç dolusu eşya, hafif yük taksisi güvencesi ile İstanbul’un her noktasına taşınabilir.

İstanbul Nakliye Taksi Hizmeti

Taksi hizmetlerinde olduğu gibi firmamız tarafından sunulan hizmetlerde de İstanbul’un iki yaka arasında ulaşım sağlama noktasında sıkıntılar ile karşılaşmanız gerekmez. Çünkü firmamızın sunduğu panelvan taksi hizmeti, İstanbul’un iki yakası arasında herhangi iki ilçe arasında hafif eşya nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kullandığımız araçlar sayesinde İstanbul’un hangi ilçesi olursa olsun yarı yarıya daha düşük fiyat avantajı sağlamanız ile birlikte en kısa sürede hızlı hafif yük taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir. İster bireysel eşyalarınız ister ofis eşyaları veya firma yükleri İstanbul içerisinde güvenli bir şekilde personel ve araç masrafı yaşanmadan panelvan taksilerimizle taşınmaktadır.

hafif yük taksi iletişim

Bir Telefonla Alo Yük Taksi Hizmeti

Kurumsal müşterilerden ziyade bireysel müşteriler için bu nakliye hizmetleri çok daha avantajlı bir noktada bulunmaktadır. Bireysel araç sahibi olmayan kişiler, taksi veya kamyonet gibi araçlar ile taşıyamayacağı küçük ev eşyalarını bu hizmet sayesinde kolaylıkla taşıyabilir.

Bireysel müşteriler için sunmuş olduğumuz alo yük taksi hizmetlerinde özellikle az ev eşyaları, öğrenci eşyası taşıma, çeyiz taşıma, masa taşıma, baza taşıma, koltuk taşıma, koşu bandı taşıma, motosiklet taşıma, piyano taşıma, beyaz eşya taşıma veya ofis eşyası taşıma gibi hafif yük ve eşyanız çok daha kolay bir şekilde taşınabilir. Bu nedenle bireysel taşınma işlemleri veya nakliye işlemleri için doğru araç tercihini sağlamak ve uygun fiyatı ile hizmet almak istediğinizde, öncelikle firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı telefon ve WhatsApp hattı üzerinden 7/24 saaat hizmet vermektedir.

Panelvan Taksi Hizmetlerimiz

beyaz eşya taşıma

Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Buzdolabı taşıma gibi ihtiyaçlarınız panelvan taksi araçlarımız ile taşınabilir.

koli taşıma

Koli taşıma hizmetimiz ile kolilenmiş eşyalarınız, poşetlenmiş kıyafetleriniz, az ev eşyalarınız için büyük taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz ile ofisinizde bulunan masa, misafir koltuğu, berjer koltuk vb ofis eşyalarınız için nakliye taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

hafif yük taksi iletişim
öğrenci eşyası taşıma

Öğrenci eşyası taşıma hizmetimiz ile öğrenci evlerinde bulunan masa, baza, yatak, kolilenmiş kıyafet vb eşyalarınız için eşya taşıma taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sizde hafif yük taksi hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, www.hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonu arayıp yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHEMEN ARA!
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma