Parça Eşya Taşıma

Anasayfa » Parça Eşya Taşıma
parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma

Nakliye, İstanbulluların en büyük problemidir. Nakliye için tercih mevcut seçenekler genel olarak taksiler ve nakliye kamyonları olarak akla gelir. Fakat çoğu zaman taşınması gereken eşyalar bir taksiye sığmayacak kadar büyük, bir kamyonu doldurmayacak kadar da azdır. İkisi arasında tercih kamyondan yana kullanılsa da onlarda da ücretlendirme standardı var. Kamyonu doldursanız da tek parça yükleseniz de aynı ücretle karşılaşırsınız. Bu da oldukça yüksek meblağlar tutar. Fakat firmamız bu alandaki boşluğu fark etmiş ve en iyi şekilde doldurmak için atılım gerçekleştirmiştir.

Parça eşya taşıma hizmetlerimiz kapsamında İstanbul’un büyün ilçelerinde nakliye hizmeti veriyoruz. Hafif ticari araç olarak da adlandırabileceğimiz hafif yük araçlarımızla mobilya, beyaz eşya, kolilenmiş eşyalar başta olmak üzere araçlarımıza sığabilecek bütün eşyaların taşımasını yapıyoruz.

Hızlı ve Güvenli Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımauygulamalarımızı tamamen hafif yük taşımak için dizayn edilmiş, bagajı geniş, tavanı yüksek araçlarla yapıyoruz. Araçlarımızı profesyonel ekiplere emanet etmiş bulunuyoruz. Bu sayede personellerimiz araçlarımıza yükleme yaparken büyük bir titizlikle ve tecrübe ile yükleme yapmakta, tahmininizden çok daha fazla eşyayı yerleştirebilmektedirler.

Parça eşya taşıma işlemlerimiz ile eşyalarınızı göndereceğiniz adresleri bize tarif edebilir, en uzak mesafeler arasında dahi maksimum 2 saat gibi bir sürede teslimat yapmamızı sağlayabilirsiniz. Ya da başka bir adresten size gelecek bir eşya için de bizden destek isteyebilir, yüklerinizi bulundukları yerden alıp tarafınıza teslim etmemizi talep edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Eşya Taşıma

İstanbul’da alışveriş sektörü her geçen gün farklı bir ivme kazanıyor. Sanal âleme kayarak insanlar pek çok alışverişlerini internet üzerinden yapıyorlar. Gerek sıfır gerekse 2. el her gün binlerce alışveriş internetten yapılıyor. Satın alınan ürünlerin de nakliyesi gerekiyor. Parça eşya taşıma hizmetlerimiz kapsamında dilerseniz sattığınız bir ürünü adresinizden alıp teslimat adresine sizin adınıza ulaştırabiliriz dilerseniz de satın aldığınız bir ürünü, 2. el bir eşyayı bulundukları adresten alıp kapınıza kadar getirebiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşmak; ardından da hızı ve ekonomik taşımacılığın keyfini çıkarmak kalıyor.

Hizmetimiz yararlanmak için www.hafifyuktaksi.com web sitemizden, 0532 643 2015 no’lu telefonla arayarak veya whats app üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma