Kamyonet Taksi Fiyatları

Anasayfa » Kamyonet Taksi Fiyatları
kamyonet taksi fiyatları

Kamyonet taksi fiyatları Hafif Yük Taksi olarak en uygun fiyat avantajı sunmaktayız.

İstanbul’un tüm ilçelerine en fazla 2 saatte teslimat sunan hafifyuktaksi.com 1000 kg’a kadar ister 1 koli ister doblo veya transporter dolusu parça eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Tenteli nakliye kamyonet araçları 1 parça eşyanız için nakliye hizmeti vermemekte olup yada yüksek ücretler talep etmektedir. Kamyonet taksi fiyatları avantajı ile 1 parça eşya taşıma hizmeti için hafif yük taksi firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Hafif Yük Taksi Olarak Hangi Araçlar ile Hizmet Vermekteyiz. ?

hafif yuk taksi panelvan

Hafif yük taksi olarak minivan ve panelvan hafif ticari araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Bunlar minivan doblo tarzı peugeot partner transporter olarak renault traffic, wolksvagen transporter araçlar.

%50 ye varan fiyat avantajı ile hizmet vermekteyiz.Sizde az parça veya tek parça eşya !

En Uygun Kamyonet Taksi Fiyatları

İstanbul içerisinde istediğiniz ilçeler arasında hatta semtler arasında 1000 kilograma kadar olan eşyalarınızın taşınabilmesi için kullanabileceğiniz en hızlı yöntemlerden birisi kamyonet taksi hizmetleridir.

Firmamızın uzun yıllardır profesyonel bir şekilde vermiş olduğu bu hizmetler, kamyonet taksi fiyatları konusunda da herkesin bütçesine uygun rakamlar sağlamaktadır.

Küçük ev eşyalarının taşınması ve kurumsal firma ürünlerinin nakliye hizmetini, kamyonet taksi olarak en fazla 2 saat içerisinde teslimatını sağlamaktayız.

Bireysel veya kurumsal müşterilerin parça eşya taşıma işlemi için faydalanmış olduğu bu hizmetimizde uygun fiyat verebilmek için minivan ve panelvan hafif ticari araçlar kullanmaktayız.

Bu sayede maliyetlerimizi minimuma çekerek hizmet fiyatlarımıza yansıtıyoruz.

Kamyonet Taksi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Firmamızdan hizmet almak istediğinizde kamyonet taksi fiyatları belirlenirken, öncelikle taşıma işleminin gerçekleştirileceği mesafe göz önünde bulundurulur. Örneğin Anadolu Yakası’nda Kadıköy ile Beykoz ilçeleri arasında küçük ev eşyalarınızın nakliyesinin yapılması için firmamızdan hizmet fiyatlarını talep edebilirsiniz. Bu noktada iki farklı konum arasındaki kilometre uzaklığı ve taşınacak eşyanın ölçülerine göre, bünyemizde bulunan araç seçimi yapılır.

Eşya taşıma işlemi yani evden alıp eve çıkarılacaksa kat çıkarılacaksa, kat bilgileri vs gibi bilgiler edindikten sonra tarafınıza fiyat vermekteyiz.

Firmamız genellikle fiyat belirlemelerini gerçekleştirirken, daha önce belirtilmiş olduğu gibi 1000 kilograma kadar olan eşyaları kamyonet taksi sayesinde standart olarak taşıyabilmektedir.

Bu nedenle fiyat belirlemeleri sırasında en önemli ayrıntıyı, kat edilecek mesafe oluşturmaktadır.

Kilometre bazlı bir şekilde ölçüm gerçekleştirilmesi ile birlikte iki farklı adres arasındaki uzaklık ile tıpkı taksi hizmetlerinde aldığınız gibi bir hizmet alabilirsiniz.

İstanbul İçin En Uygun Kamyonet Taksi Fiyatları

İstanbul içinde hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakası olmak üzere her 2 bölgede de kamyonet taksi hizmetleri en uygun rakamlar ile firmamız üzerinden alınabilir. Tek bir telefon ile aynı gün içerisinde hafif ticari araçlar ile firmamız size ulaşır ve nakliye hizmetlerini gerçekleştirir. Hafif ticari Doblo tarzı araçlar sayesinde taksi gibi hizmet ve taksiden daha fazla yük kapasitesi ile firmamız sizlere bu hizmeti sunmaktadır.

Ulaşım, yakıt ve taşıma açısından daha düşük maliyetler sunan bu araçların kullanılması sayesinde kamyonet taksi fiyatları çok daha uygun rakamlar oluşturmaktadır. Bu nedenle telefon veya WhatsApp üzerinden firmamıza ulaşarak, çok daha detaylı bir bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Sizde nakliye taksi veya motor kurye hizmeti almak isterseniz hemen Google Play veya App Store uygulama marketlerinden hafif yük taksi uygulamasını indirin. Üye olun, en uygun nakliye taksi ve motor kurye fiyatları ile hafif yük taksi hizmeti alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye ve Motor Kurye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Google Play veya App Storedan
HEMEN ARA!