Acil Kurye

Anasayfa » Acil Kurye
acil-kurye

Acil kurye; son dakika siparişiniz var ve müşterinize ulaştırmak istiyorsunuz. Yada dosyanızı evde unuttunuz bu gibi durumlarda hemen aklınıza motor kurye gelir. Motor kuryeyi de acil kurye olarak hizmet vermesini istediğinizde motor kurye şirketlerinin,  bu tarz hizmet talebinizde acil kurye fiyatları yüksektir. Hafif yük taksi mobil uygulamasında motor kuryeler ile tüm hizmetimiz hızlı ve ekspres kurye olarak alırsınız. Kurye hizmetini en uygun fiyatlar ve ekstra ücretle karşılaşmadan alırsınız.

Hafif Yük Taksi Acil Kurye Hizmeti Nedir?

Hafif yük taksi acil kurye hizmeti gönderinize göre yada aciliyetine göre motor kurye ücreti vermez. Gönderinizin alınacağı ve teslim edileceği adresler arası mesafeyi  hafif yük taksi mobil uygulamamız hesaplar max. 20 kg kadar olan dosya, evrak, kargo veya motorla taşınabilecek kolilerinizi 30 dakikada teslimi alır. İstediğiniz adrese teslimatını sağlar. 20 kg. dan daha ağır yada fazla adetli gönderilerinize araç kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Motor Kurye Nedir?

Metropol şehirlerde, nüfusun yoğun olması, günlük yaşantımızda yada iş hayatımızda zaman çok kıymetli olduğundan evrak, dosya, kargo vb acil gönderilerinizin en kısa sürede adresinizden alınarak, trafiğe takılmadan en kısa sürede ulaştırılmasını istersiniz. Bu sebeple hızlı motor kurye ihtiyacı doğar. Bu ihtiyacınızı bilen motor kurye firmaları sizden yüksek motor kurye fiyatları talep edebilmektedir. Yada kurye ihtiyacınız oluğundan en uygun motor kurye fiyatını kabul ettiniz. Bu seferde motor kurye fiyatı düşük bulduğundan size gelmeyerek size hem zaman yada ticari zarara uğratabilir.

Sizde araçlı veya motor kurye hizmeti almak isterseniz hemen Google Play veya App Store uygulama marketlerinden hafif yük taksi uygulamasını indirin. Üye olun, en uygun motor kurye fiyatları ile hızlı ve ekspres kurye hizmeti alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye ve Motor Kurye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Google Play veya App Storedan
HEMEN ARA!