Hafif Yük Taksi

Anasayfa » Hafif Yük Taksi

Hafif yük taksi ; Yeni Nesil Nakliye

hafif yük taksi

Ticari taksi ile tenteli nakliye kamyonetleri arasında bulunan 1000 kg’a kadar olan parça eşyaların, taşınmasını hafif ticari araçlar sağlayan nakliye taksi modelidir. Hafif yük taksi; nakliye taksi hizmeti vererek müşterilerine ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Size tahsis edilen araçlarla, en geç 2 saat içerisinde teslimatlı taşımacılık sağlar..Hafif yük taksi olarak taşıdığımız eşyaları görmek için tıklayın.

Hafif Yük Taksi Hizmetlerimiz

Taksi hizmetleri ile küçük nakliyat işlerinin yapılması konusunda taksi işletmeleri sizden genellikle daha yüksek ücretler talep edebilmektedir. Hatta taksiyle eşya taşımak istediğinizde, çok fazla yük taşınacaksa, hizmet verme konusunda yanaşmayan taksiciler dahi bulunmaktadır. Diğer yandan nakliye kamyonetleri veya nakliye araçları ile küçük miktarda eşyaların taşınması konusunda da yüksek bedeller istendiği için bu hizmetler tercih edilmemektedir.

ev eşyası taşıma

Parça ev eşyası taşıma hizmetimiz ile taksi gibi nakliye hizmeti alabilirsiniz.

masa-tasima

2.el pazaryerlerinden aldığınız masa ve mobilyalarınızı en uygun fiyatlar ile taşımasını sağlıyoruz.

doblo nakliye

Taksiye sığmayan nakliye kamyonetini doldurmayan kolilenmiş veya poşetli eşyalarınızı doblo tarzı araçlarımızla taşıyoruz.

hafif yük taksi iletişim

Duvar tipi piyano taşıma hizmetimiz ile tanışın.Ekonomik fiyatlar ile güvenli ve özenli taşıyoruz.

koltuk taşıma

Orta ölçekli hafif ticari araçlarımızla tekli koltuk, berjer, 3’lü veya L koltuklarınızı taşıyoruz.

Nakliye Taksi Hizmeti Hangi Noktalarda Kullanılabilir ?

Hafif yük hizmetleri ticari taksi şoförlerin hafif yük ve eşya taşımak istememesi veya nakliye kamyonetlerinin çok yüksek fiyatlar vermesi sebebi ile tercih edilmektedir.1000 kilograma kadar eşyalarınız ve ürünleriniz için ekstra herhangi bir ücret talep etmeden taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Yani eşyanız 1000 kiloya kadar 1-2 parça veya aracın alabileceği miktar kadar eşyalarınız için herhangi bir ekstra ücretle karşılaşmadan nakliye taksi hizmeti alırsınız.

Bu hizmetin kullanım noktaları arasında gıda ürünlerinin taşınması, giyim ürünlerinin taşınması, inşaat malzemelerinin taşınması, elektrik tesisat veya kırtasiye malzemelerinin taşınması bulunabilir. Yani işletmeniz için veya bireysel çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm yüklerin taşınması noktasında yük taksi hizmeti alabilirsiniz.

hafif yük taksi iletişim

Küçük Nakliye Araçları Daha Tasarruflu

Hafif Yük taksi hizmetlerine göre,kamyonetler veya normal taksiler ağır yük taşıma konusunda hem yakıt sarfiyatı hem de kullanım açısından daha yüksek fiyatlar istemektedir. Ancak hafif yük için kullanılan taksi araçlar yani hafif ticari araçlar ile hizmet verildiğinde, %50 gibi bir fiyat avantajı elde edilmektedir.

Firmamızın sunduğu bu hizmetler için kullanılan hafif ticari araçlar arasında Peugeot Partner, Doblo ve Fiorino tarzı araçlar yer almaktadır. Bu araçlar yakıt performans açısından firmalar tarafından özellikle ticari taşımacılık için üretildiklerinden dolayı firmamız hizmetlerinde de fırsatları daha yüksek bir hale getirmektedir.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonu arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. cem dedi ki:

    taksi gibi nakliye hizmeti aldım.Teşekkürler

Hafif Yük Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHEMEN ARA!
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma