Doblo Taksi

Anasayfa » Doblo Taksi
doblo taksi

Hafif yük taksi firmamızın sunduğu doblo taksi hizmetimiz ile taksiye sığmayan, büyük kamyonet nakliye araçlarını doldurmayan parça eşyalarınız için bütçenize tasarruf sağlayan doblo taksi hizmetimizden 500 kg’a kadar eşyalarınız İstanbul içi en fazla 2 saate kadar teslimat süresi ile faydalanabilirsiniz.

Firma müşterisi iseniz siz ürünleri satın uygun fiyatlı teslimatı hafifyuktaksi.com’a bırakın… Müşterilerinize güvenli ve hızlı teslimat sunmaktayız.

İster 1 parça ister doblo taksi dolusu parça eşyalarınızın taşımasını uygun fiyatlar ile ekstra hiçbir ücret ödemeden İstanbul’un tüm ilçelerine teslim ediyoruz.

Bireysel müşteri iseniz taksinin alamayacağı eşyalarınızı büyük kamyonet araçları ile taşımaktansa hafi ticari araçlarımız ile istediğiniz yere en geç 2 saat için taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Hafif yük taksi olarak hafif ticari araçlar ile ile hizmet vermekteyiz. Bunlar Peugeot Partner tarzı araçlarımız ile %50 ye varan fiyat avantajı ile hizmet vermekteyiz.

Doblo Taksi hizmeti, son yıllarda firmamızın en gözde uygulaması olmuştur. Doblo, bir araç modeli olmaktan çıkıp adeta bir uygulamaya dönüşmüş, nakliye sektöründe yeni bir çığır açılmıştır. Aslında Doblo taksi hizmeti, parça eşya taşımacılığıdır. Dobloların arkası geniş ve tavanları yüksek olduğu için parça eşya taşımaya çok uygundur. Kapalı kasa oldukları için de her hava koşulunda, her şart altında güvenle taşımacılık yapılabiliyor. Taksi özelliklerinde olduğu için trafikte de oldukça hızlı yol alınıyor. Bu sayede parça eşya taşımacılığı çok hızlı biçimde yapılabilmiş oluyor.

Güvenli ve hızlı nakliye işlemlerimiz ile benzersiz uygulamalara imza atıyoruz. 500 kg ağırlığa kadar bütün eşyaların taşımasını yapıyor, nakliye kamyonlarına bir kaç parça eşya için devasa rakamlar ödemekten sizleri kurtarıyoruz.

Doblo Taksi ile Taşınabilecek Yükler

Doblo Taksi uygulamalarımız ile İstanbul’un bütün ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapıyoruz. En uzak mesafeler arasında en geç iki saatte teslimat yapıyor, müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı başarıyoruz. Bu kapsamda kurumsal ve bireysel eşyaların taşınmasını, parça eşyaların taşınmasını, bir koli ya da bir doblo dolusu eşyanın taşınmasını, çeyiz eşyalarının taşınmasını, öğrenci evlerinin ve öğrenci eşyalarının taşınmasını, makinelerin, ekipmanların, aksesuarların taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Doblo ve muadili taksilerimizin tamamı parça eşya taşımacılığı için özel hazırlanmıştır ve alanında uzman, deneyimli personellerimiz sahada yer almaktadır. Araçlarımızın yüklemesini personellerimiz yapmakta, doğru ve titiz yerleştirmeyle umduğunuzdan çok daha fazla eşya araçlarımızla taşınabilmektedir.

Uygun Fiyatlı Doblo Taksi Hizmeti

Firma olarak nakliye sektöründe benzersiz uygulamalara imza atıyor, yenilikçi yüzümüzle çalışmalarımızı her geçen gün daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle artan internetten alışveriş olanaklarına biz de ayak uyduruyor, satışını yaptığınız herhangi bir eşyanızı adresinizden alıp dilediğiniz adrese sizin adınıza teslim ediyoruz. Herhangi bir yerden satın aldığını sıfır ya da ikinci el bir eşyayı, ürünü satın aldığınız adresten alıp kapınıza kadar getiriyoruz.

Eğer Doblo Taksi ihtiyacınız olursa hizmetlerimizden yaralanmak için dilerseniz internet sayfamız üzerinden dilerseniz de iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, daha detaylı bilgi alabilir ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Sizde hafif yük taksi hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, www.hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. cem dedi ki:

  uygun fiyatlar ve güler yüzlü hizmet teşekkürler

 2. Halil dedi ki:

  Arnavutköy içi esyalarim var kaça goturursunuz

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Halil bey 0532 643 20 15 no’lu telefondan veya whatsapp’tan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma