Nakliye Taksi

Anasayfa » Nakliye Taksi
nakliye taksi

Nakliye Taksi Hızlı Ve Pratik

Çok büyük boyutlu nakliye araçlarına ihtiyaç duymadan taksi gibi bir araç ile dahi taşıyabileceğiniz eşyalar için pratik bir çözüm elde etmek açısından firmamız size avantaj sağlamaktadır. Çünkü firmamız hafif yük taşıma işlemi için kullanmış olduğu taksi araçları sayesinde nakliye taksi konusunda çok avantajlı bir hizmet yapısına sahiptir.

Küçük nakliye olarak belirtilen bu işlemler, genellikle evinizde veya işletmenizde bulunan küçük boyutlu ve ağırlık olarak da çok yüksek birimler oluşturmayan eşyaların taşınmasını ifade eder. Yani bir öğrenci evinde bulunabilecek giysi, kitap ve küçük ev eşyaları gibi hafif yükler bu kategori içerisinde bulunur. İşte bu noktada firmamızdan alacağınız hizmetle hem hızlı hem pratik hem de uygun fiyatlı bir çözüm elde edebilirsiniz.

Nakliye Taksi Hizmeti Hangi Noktalar Arasında Alınabilir?

Firmamız İstanbul içerisinde herhangi bir sınır tanımadan Anadolu ve Avrupa Yakası arasında değişmeden her iki ilçe arasında taşıma işlemi yapabilmektedir. Yani firmamız sayesinde isterseniz Beylikdüzü’nden Üsküdar’a isterseniz sadece Kadıköy içerisindeki iki farklı adrese nakliye sağlamaktadır. Çünkü nakliye taksi için firmamız sadece 500 kilogramı geçmeyen yükleri taşıma standardı sunmaktadır.

Boyut açısından net bir şekilde belirlenmiş olan bu rakamlar dışında istediğiniz herhangi iki nokta arasında yasal çerçeveler içerisinde bulunan tüm yükler istediğiniz şekilde adresine ulaştırabilir. Örneğin, herhangi bir mağazadan satın almış olduğunuz ürünlerin size ulaştırılmasını daha kolay bir şekilde sağlamak için firmamıza ulaşarak, 2 saat içerisinde taksi standartları ile teslimat elde edebilirsiniz.

Nakliye Taksi İle Bir Araç Dolusu Eşya Taşıma

Standartlar ile birlikte sunulmakta olan bu hizmet aslında çok daha büyük kapasitelere ulaşabilecek bir avantaj oluşturmaktadır. Çünkü boyut olarak 500 kilograma kadar olan hafif yüklerin taşınması için isterseniz onlarca koli isterseniz bir araç dolusu küçük ev eşyasının taşınması mümkündür.

Firmamızın sunduğu nakliye taksi sayesinde araç kapasitesinin kaldırabileceği boyutlarda tekstil veya kırtasiye ürünlerinin işletmeniz için taşınmasını isteyebilirsiniz. Örneğin, Anadolu Yakası’nda bir toptancı üzerinden aldığınız ürünlerin Avrupa Yakası’ndaki işletmenize ulaştırılması için bu hizmet çok uygun fiyatlar ile alınabilir.

Hizmetimizden yararlanmak için www.hafifyuktaksi.com web sitemizden, 0532 643 2015 no’lu telefonla arayarak veya whats app üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma