Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Anasayfa » Parça Eşya Taşıma Fiyatları
parça eşya taşıma fiyatları

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma, İstanbulluların her gün en çok gereksinim duydukları uygulamadır. Evler, ofisler taşındığı gibi her gün gerek kurumsal gerekse bireysel beyaz eşya, mobilya, kolilenmiş elbise, mutfak eşyası ve diğer her türlü parça eşyanın da adresler arasında taşınması gerekir. Bu noktada insanların aklına gelen ilk soru parça eşya taşıma fiyatları meselesidir.

Çoğu zaman eşya taşımacılığı için nakliye kamyonları kullanılır. Fakat 1-2 parça eşya için nakliye kamyonu tutmak oldukça masraflı olur. Taksilere de genel olarak eşyalar sığmaz. İşte firmamız alandaki bu boşluğu doldurmak için benzersiz bir işe imza atmış ve hafif yük taşımacılığı kapsamında kamyonet taksi uygulamalarını hayata geçirmiştir.

Parça Eşya Taşıma Detayları

Kamyonet taksi uygulamalarımızda bagajı geniş, tavanı yüksek kapalı sistem araçlar kullanıyoruz. Hafif ticari araç olarak geçen bu araçlarımızla kolileriniz, parça eşyalarınızı maksimum 500 kg ağırlığında olacak şekilde dilediğiniz adresten istediğiniz adrese taşıyoruz. İstanbul’un tüm ilçeleri arasında bir parça ya da bir araba dolusu eşyanızı en uygun parça eşya taşıma fiyatları karşılığında taşıyoruz. Taşımalarınızı adeta bir taksi ücreti mukabilinde yapıyor, oldukça kârlı olacağınız nakliyat çözümleri üretiyoruz.

Parça eşya taşıma uygulamalarımızı hafif ticari araçlarımızla yapıyoruz. Araçlarımızın tamamı parça yük taşıma için özel hazırlanmıştır ve tecrübeli personellerimizce kullanılmaktadır. Kapalı sistem olmaları sayesinde yılın her günü, her koşulda eşyalarınız güvenle taşınmakta, hiçbir dış etkene maruz kalmadan hızlı ve güvenli biçimde taşıma geçekleşmektedir. Tecrübeli personellerimiz yüklemeyi bizzat yaptığı için araçlarımız beklenenden çok daha fazla eşya almakta, nakliye gereksinimlerinize etkili çözümler sunmaktadırlar.

En Uygun Parça Eşya Taşıma

Parça eşyalarınızı taşımamız için sizin yanımızda olmanız da gerek yok. Eğer herhangi bir yerden alınıp adresinize gelmesi gereken bir ürün olursa bizden destek alabilirsiniz. Ya da adresinizden başka bir yere parça eşya gönderilmesi gerekiyorsa personellerimizin taşımayı sizler adına yamasını isteyebilirsiniz. Bütün uygulamalarımızda parça eşya taşıma fiyatları eşyanın durumuna ve mesafeye göre belirlenmekte, kapınıza kadar getirilen eşyalarınız en uygun fiyat ve güvenilir taşıma yapılmaktadır.

Hizmetimiz yararlanmak için www.hafifyuktaksi.com web sitemizden, 0532 643 2015 no’lu telefonla arayarak veya whats app üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma