Hafif Yük Taşıma Taksi

Anasayfa » Hafif Yük Taşıma Taksi
hafif yük taşıma taksi

Hafif yük taşıma taksi hizmetimiz ile şehir içi en fazla 2 saat içerisinde teslimatlı eşyalarınızı adresinizden alıp göndereceğiniz adrese teslim ediyoruz. Neredeyse taksi fiyatına ama taksiden daha fazla eşya kapasitesi olan hafif ticari araçlarımızla eşya taşıma hafifyuktaksi.com ile hem ekonomik, hem hızlı hem de güvenlidir.

Birkaç parça eşyanız için taksiye sığmayan eşyalarınız için nakliye araçlarına yüksek fiyatlar ödemek yerine hafifyuktaksi.com ile eşyalarınızı %50 ye varan fiyat avantajı ile gönderin.Size tahsis edilmiş ticari araçlarımızda sadece sizin eşyanız taşınmakta olup hem eşyanız kaybolma olasılığı bulunmamakta hem de güvenli bir şekilde eşyalarınız taşınmaktadır.

Siz eşyanızı paketleyin hafifyuktaksi.com personelimiz eşyanızı göndereceğiniz adrese en geç 2 saat içerisinde teslim etsin.

İstanbul İçin Yeni Fırsat Hafif Yük Taşıma Taksi

İstanbul’da sunulan taksi hizmetleri ile birlikte kişilerin ulaşımı kolaylıkla sağlanırken, eşya taşıma işlemlerinde genellikle sıkıntı yaşanmaktadır. Bireysel araçlar ile eşya taşımak daha zor bir hale gelirken, kamyon veya kamyonet gibi araçlar ise çoğu zaman küçük miktarda eşyalar için çok büyük boyutlar oluşturmaktadır. Bu nedenle firmamızın sunduğu hafif yük taşıma taksi yöntemi İstanbul için çok daha yeni ve avantajlı bir hizmet oluşturmaktadır.

Son dönemlerde çok daha popüler ve sık bir şekilde vermeye başladığımız bu hizmet sayesinde bireysel veya kurumsal müşterilerimiz düşük miktarlı nakliye hizmetlerini kolaylıkla alabilmektedir. Net bir şekilde belirtildiği gibi hafif yük taşıma işlemi için tercih edilen bu araçlar ticari taksi olarak belirtilen araçlardır. Yani bu araçlar taksinin daha üstünde kamyonetin altında 500 kilograma kadar olan kapasiteler sağlamaktadır.

Hafif Yük Taşıma Taksi Hangi Noktalarda Kullanılabilir?

Bireysel veya kurumsal müşterilerin tamamı için hafif yük taşıma taksi 500 kilogram sınırına kadar kullanılabilen bir yapı gösterir. Yani örnek olarak evinizde gerçekleştirilecek küçük bir inşaat işi için gereken malzemeleri satın aldığınızda, bu ürünlerin evinize veya ofisinize ulaştırılması için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

İstanbul’un istediğiniz herhangi bir ilçesinde sahip olduğunuz küçük bir işletme için almış olduğunuz ürünlerin nakliyesi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Örneğin, sahip olduğunuz restoranda haftalık olarak kullanacağınız meyve, sebze ve gıda ürünlerinin nakliyesi firmamız tarafından gerçekleştirilebilir.

Hafif Yük Taşıma Taksi İle Evinizi Taşımak Daha Kolay

Öğrenci evleri, bekar evleri veya eşya sahibi olmayan kiracılar için düşük miktarlardaki ev eşyası ve bireysel eşyaların taşınması açısından bu hizmet en avantajlı hizmetlerden birisidir. Günümüzde bilhassa öğrenciler tarafından firmamız üzerinden hizmet alınması sıklıkla tercih edilmektedir.

İstanbul’un iki yakası arasında tüm ilçeler kapsamında hafif yük taşıma taksi hizmetleri sunan işletmemiz, aynı zamanda fiyat noktasında da çok avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Nakliye noktalarının arasındaki mesafenin göz önünde bulundurulması ile birlikte firmamız hizmet fiyatlarının net bir şekilde belirlemektedir. Bu kapsamda sunduğumuz fiyatlar piyasadaki tüm taksi ve nakliye hizmetlerine göre yarı yarıya daha avantajlı bir sonuç oluşturmaktadır.

Hafif Yük Taşıma Taksi Olarak Hangi Araçlar ile Hizmet Vermekteyiz. ?

Hafif yük taksi olarak hafif ticari araçlar ile ile hizmet vermekteyiz. Bunlar Peugeot Partner tarzı araçlarımız ile %50 ye varan fiyat avantajı ile hizmet vermekteyiz.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma