Hafif Yük Hizmetleri

Anasayfa » Hafif Yük Hizmetleri
hafif yük hizmetleri

Hafif yük hizmetleri ; taksi ile nakliye kamyonetleri arasında olan hafif ticari araçlar ile yapılan nakliye veya taşımacılık modelidir.500 kg’a kadar olan bi kaç parça eşyalarınızı, mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı en uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli teslimat modelidir.

Hafif Yük Taksi hizmetimiz ile bireysel veya kurumsal ürünlerinizi İstanbul’un tüm ilçelerine en geç 2 saat içerisinde size tahsis edilen araçlarımızla güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Hafif Yük Hizmetlerimiz Neler?

-Bireysel veya kurumsal eşyalarınız taşıma

-Parça Eşya Taşıma

-İster 1 koli veya doblo dolusu eşya taşıma

-Çeyiz Taşıma

-Öğrenci Eşyası Taşıma

-Makine, ekipman taşıma

Düşük Miktarda Eşyalar İçin Hafif Yük Hizmetleri

Evinizdeki düşük miktarda ki birtakım eşyanın başka bir adrese ulaştırılması veya işyerinizde ki bazı teslimatların adresine ulaştırılması için nakliye hizmetleri konusunda farklı seçimler sağlayabilirsiniz. Bu tür hizmetlerde çok yüksek boyutlu nakliye araçları veya kendi araçlarınız ile yüksek masraflar gerçekleştirebilirsiniz. Ancak çok daha düşük maliyetler ve pratik bir hizmet için firmamız üzerinden hafif yük hizmetleri talep edebilirsiniz.

Bu hizmetler sayesinde ev sahipleri evlerinde bulunan küçük miktarlı eşyaları veya basit ofis eşyalarını çok daha pratik bir şekilde başka bir adrese ulaştırabilir. Bu hizmetler sırasında parça eşyaların taşınması, öğrenci eşyası, iş yeri makineleri, ekipman, ofis eşyaları, çeyiz veya küçük ev eşyaları gibi birçok farklı eşyanın taşınması sağlanabilir.

Hafif Yük Hizmetleri Sizi Büyük Bir Yükten Kurtarır

Firmamızın sunduğu hafif yük hizmetleri sayesinde çok büyük bir yükten kurtularak, nakliye işlemlerini daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal müşterilerimiz ürün veya eşyalarını İstanbul’un istediği herhangi bir ilçesine en geç 2 saat içerisinde firmamız sayesinde ulaştırabilir.

Firmamız sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde size özel bir nakliye aracı tahsis ederek, bu araç ile 500 kilograma kadar ulaşan yüklerin taşınması imkanı sağlamaktadır. Yani örnek olarak öğrenci evlerinin taşınması sırasında uzun bir işlem gerçekleştirmek, farklı maliyetlere katlanmak ve yorucu bir taşınma işlemine katlanmak yerine firmamız üzerinden pratik bir hizmet alınabilir.

İstanbul’un En Yeni Tercih Hafif Yük Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz bu avantajlı hizmet, İstanbul’da son yıllarda en çok seçilen hizmetlerden birisi olmaktadır. Çünkü bu hizmet sayesinde özellikle küçük işletmeler ve esnaf işletmeleri çok daha pratik bir şekilde nakliye çözümleri elde etmektedir.

Hem ev sahipleri hem de işletme sahipleri hafif yük hizmetleri sayesinde özellikle daha hızlı nakliye hizmetleri elde etmenin avantajını yaşamaktadır. Örneğin, bir emlak müşavirliği bürosunda yer alan eşyaların farklı bir adrese taşınması için çok yüksek boyutlu bir araç yerine hafif yük taksi tercih edilebilir. Çünkü küçük miktarlı bu eşyalar sunduğumuz nakliye hizmetleri sayesinde kısa sürede yeni adresine ulaşacaktır.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma