Hafif Yük Hizmetleri

Anasayfa » Hafif Yük Hizmetleri
hafif yük hizmetleri

Hafif yük hizmetleri ; taksi ile nakliye kamyonetleri arasında olan hafif ticari araçlar ile yapılan nakliye veya taşımacılık modelidir.1000kg’a kadar olan bi kaç parça eşyalarınızı, mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı en uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli teslimat modelidir.

Hafif Yük Taksi hizmetimiz ile bireysel veya kurumsal ürünlerinizi İstanbul’un tüm ilçelerine en geç 2 saat içerisinde size tahsis edilen araçlarımızla güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Hafif Yük Hizmetlerimiz Neler?

-Bireysel veya kurumsal eşyalarınız taşıma

-Parça Eşya Taşıma

-İster 1 koli veya doblo dolusu eşya taşıma

-Çeyiz Taşıma

-Öğrenci Eşyası Taşıma

-Makine, ekipman taşıma

Az Parça Eşya Taşıma için Hafif Yük Hizmetleri

Evinizdeki az miktarda ki birtakım eşyanın başka bir adrese ulaştırılması veya iş yerinizde ki sattığınız firma ürünlerinizin teslimatlarının adresine ulaştırılması için nakliye taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. hafif yük hizmetleri taksi sığmayan tenteli nakliye kamyonetlerini doldurmayan eşyalar için kullanabilir ekonomik fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. hafif yüklerinize ağır ücretler ödememek için firmamız üzerinden hafif yük hizmeti talep edebilirsiniz.

Bu hizmetler sayesinde ev sahipleri evlerinde bulunan tek parça eşya taşıma veya basit ofis eşyalarını çok daha pratik bir şekilde başka bir adrese ulaştırabilirsiniz. Bu hizmetler sırasında parça eşyaların taşınması, öğrenci eşyası taşıma, iş yeri makineleri, ekipman, ofis eşyaları, çeyiz veya küçük ev eşyaları gibi birçok farklı eşyanın taşınması sağlanabilir.

hafif nakliye

Hafif nakliye hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

eşya taşıma taksi

Eşya Taşıma Taksi hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

doblo eşya taşıma

Doblo Eşya Taşıma hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

yük taksi

Yük Taksi hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

nakliye taksi

Nakliye Taksi hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

Hafif Yük Hizmetleri Sizi Büyük Bir Yükten Kurtarır.

Firmamızın sunduğu hafif yük hizmetleri sayesinde çok büyük bir yükten kurtularak, nakliye işlemlerini daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal müşterilerimiz ürün veya eşyalarını İstanbul’un istediği herhangi bir ilçesine en geç 2 saat içerisinde firmamız sayesinde ulaştırabilirsiniz.

Firmamız sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde size özel bir nakliye aracı tahsis ederek, bu araç ile 1000 kilograma kadar ulaşan yüklerin taşınması imkanı sağlamaktadır. Yani örnek olarak öğrenci evlerinin taşınması sırasında uzun bir işlem gerçekleştirmek, farklı maliyetlere katlanmak ve yorucu bir taşınma işlemine katlanmak yerine firmamız üzerinden pratik bir hizmet alınabilirsiniz.

İstanbul’un Tercihi Hafif Yük Taksi Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz bu avantajlı hizmet, İstanbul’da son yıllarda en çok seçilen hizmetlerden birisi olmaktadır. Çünkü bu hizmet sayesinde özellikle küçük işletmeler ve esnaf işletmeleri çok daha pratik bir şekilde nakliye çözümleri elde etmektedir.

Hem ev sahipleri hem de işletme sahipleri hafif yük hizmetleri sayesinde özellikle daha hızlı nakliye hizmetleri elde etmenin avantajını yaşamaktadır. Örneğin, bir emlak müşavirliği bürosunda yer alan eşyaların farklı bir adrese taşınması için tenteli nakliye kamyoneti yerine hafif yük taksi tercih edilebilir. Çünkü küçük miktarlı bu eşyalar sunduğumuz nakliye hizmetleri sayesinde kısa sürede yeni adresine ulaşacaktır.

Sizde nakliye taksi veya motor kurye hizmeti almak isterseniz hemen Google Play veya App Store uygulama marketlerinden hafif yük taksi uygulamasını indirin. Üye olun, en uygun nakliye taksi ve motor kurye fiyatları ile hafif yük taksi hizmeti alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye ve Motor Kurye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Google Play veya App Storedan
HEMEN ARA!