Küçük Nakliye Fiyatları

Anasayfa » Küçük Nakliye Fiyatları
küçük nakliye fiyatları

Tahmin Edilemeyecek Kadar Düşük Küçük Nakliye Fiyatları

Normal koşullarda küçük bir nakliye işleminin gerçekleştirilmesi için dahi nakliye firmaları sizden çok yüksek ücretler talep edebilir. Taksi gibi bir araç ile küçük bir nakliye işlemi gerçekleştirmek istediğinizde de hem hizmet konusunda hem fiyat konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak firmamızın size sunduğu küçük nakliye fiyatları tahmin edemeyeceğiniz kadar düşük rakamlar oluşturmaktadır.

Firmamız küçük nakliye işlemlerini gerçekleştirmek için kullanmış olduğu araçlarda son yıllarda piyasada en çok tercih edilen ticari araçları seçmektedir. Fiat Fiorino, Renault Kangoo, Peugeot Partner veya Fiat Doblo gibi markalar oluşturan bu araçlar sayesinde yakıt ve yük konusunda avantaj elde edilmektedir. Bu araçlar düşük miktarlı yüklerin hızlı ve kolay bir şekilde taşınması için avantaj oluşturmaktadır.

Küçük Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Firmamız genellikle gerçekleştirilecek küçük nakliye işlemleri için iki farklı kriteri göz önünde bulundurmaktadır. İlk kriter olarak küçük nakliye fiyatları için önemli olan nokta taşınacak eşyanın boyutlarıdır. Ancak firmamız bu konuda belirlemiş olduğu standartlara bağlı şekilde 500 kilograma kadar olan tüm yüklerin taşınması için hizmet vermektedir.

Yük boyutları konusunda belirlenmiş olan bu standart dışında nakliye fiyatlarının ortaya çıkarılması için belirleyici kriter uzaklık olmaktadır. Firmamız İstanbul’un istediğiniz herhangi bir noktasından herhangi bir noktasına nakliye gerçekleştirebilir. Bu nedenle nakliye fiyatları belirlenirken, taşıma yapılacak iki nokta arasındaki uzaklık yani nakliye mesafesi önem arz eder.

Adrese Teslim Hizmetlerde Küçük Nakliye Fiyatları

Firmamızın gerçekleştirdiği küçük nakliye işlemleri tamamen adrese teslim bir şekilde tamamlanmaktadır. Örneğin, ikinci el alışveriş siteleri üzerinden bir alışveriş gerçekleştirdiğinizde, satıcıdan teslim alınacak eşyanın araçlarımız ile size ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Bu eşya bir bilgisayar, bir iş makinesi veya küçük bir ev eşyası olabilir.

Sunmuş olduğumuz bu standart hizmetlerde adrese teslim gerçekleştirilmesi ve sizin için tüm zorlukların ortadan kaldırılması çok daha büyük bir avantaj sağlamaktadır. Üstelik bu avantajlar ile birlikte küçük nakliye fiyatları konusunda da taksi veya büyük nakliye araçlarına göre yarı yarıya daha düşük fiyatlar ile hizmet alınmaktadır. İşte bu nedenle sunduğumuz bu hizmet, son yıllarda çok daha yüksek oranlarda tercih edilmeye başlanmıştır.

Hizmetimizden yararlanmak için www.hafifyuktaksi.com web sitemizden, 0532 643 2015 no’lu telefonla arayarak veya whats app üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma