Hafif Yük Taşıma

Anasayfa » Hafif Yük Taşıma
hafif yük taşıma

Hafif yük taşıma hizmetimizle size tahsis edilmiş sadece sizin eşyanızı taşıdığımız hafif ticari araçlarımız ile 500 kg’a kadar olan eşyalarınızı dilediğiniz adrese en geç 2 saat içerisinde teslim edilen hafifyuktaksi.com hizmetidir.

Bireysel ve/veya kurumsal olun eşyalarınızı taksi gibi neredeyse taksi fiyatına İstanbul’un tüm ilçelerine ekstra ücret ödemeden teslim edelim. Hafif yük taksi uygun fiyat avantajı neredeyse %50 fiyat avantajı ile 1-2 parça eşyanızı büyük nakliye araçlarına gerek kalmadan ekonomik fiyatlarla taşıma hizmeti sunar.

İkeadan bi masa beğendiniz.Bir masa için nakliye kamyoneti gelmez yada gelirse yüksek fiyatlar ile taşıma işlemi sağlayabilirsiniz.Bu gibi durumla karşılaşmamanız için hafifyuk taksi.com web sitemizden veya 0532 643 20 15 no’lu telefonumuzdan bizden fiyat alabilirsiniz.

Hafif Yük Taksi ; Kapasite olarak Taksiden daha fazlası…

İstanbul’un İstediğiniz Yerinde Hafif Yük Taşıma

İstanbul gibi 39 farklı ilçe ile birlikte Türkiye’nin en büyük vilayeti olan bir bölgede herhangi iki ilçe arasında basit ve hızlı nakliye işlemleri ihtiyacı bulunabilir. Örneğin, öğrenciler veya bekar ev sahipleri için ev değişikliği dönemlerinde düşük miktarlı eşyaların nakliyesinin gerçekleştirilmesi için düşük boyutlu araçlara ihtiyaç duyulabilir. İşte bu durumda 500 kilograma kadar ulaşabilecek boyutlara sahip eşyalarınız için firmamız sizlere hafif yük taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Bu hizmet sadece bireysel müşterilerimiz için değil elbette ki kurumsal müşterilerimiz için de sağlanan bir hizmettir. Hatta kurumsal müşterilerimiz bu hizmeti çok daha yüksek oranda talep etmektedir. Firmamızla anlaşmalı olarak her gün veya her hafta periyodik şekilde bu hizmetleri alan birçok restoran, manav veya şarküteri işletmesi gibi noktalar dahi bulunmaktadır.

Hafif Yük Taşıma Sayesinde Neler Taşınabilir?

Adından da anlaşılabileceği şekilde hafif yük taşıma hizmeti sunulmuş olduğu için çok yüksek tonajlara ulaşmayan basit yükler bu hizmet sayesinde nakil işlemine konu olabilir. Örneğin, bir restoran işletmesi tarafından haftalık olarak kullanılacak meyve, sebze, et ürünleri, şarküteri ürünleri ve meşrubat gibi ürünler pratik bir şekilde bu hizmet ile istenilen noktaya ulaşabilir.

Kırtasiye işletmeleri, tekstil işletmeleri, hırdavatçılar, gıda işletmeleri veya tuhafiye işletmeleri gibi birçok farklı sektör pratik ve düşük miktarlı yük taşıma hizmetleri için firmamıza ulaşabilir. Ev sahipleri buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon gibi küçük ev aletleri ve beyaz eşyaları 500 kilogram boyutlarını aşmayacak şekilde bu hizmet sayesinde nakledilebilir.

Hafif Yük Taşıma İçin Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Normal koşullarda bir taksi aracının sağlayacağı kapasitenin daha üstüne çıkan bir kapasite ile birlikte firmamızın kullandığı hafif yük taksi araçları nakliye işlemini daha kolay bir hale getirmektedir. Bu nedenle verilen bu hizmet hafif yük taşıma olarak adlandırılmaktadır.

Bu hizmetin verilmesi için kullanılan araçlar ticari araç olarak geçtiğinden dolayı yakıt kullanımı ve yük kapasitesi açısından da daha düşük maliyetler oluşturmaktadır. Bu maliyetler göz önünde bulundurulduğunda, ekonomik fiyatların belirlenmesi için özellikle nakliye için gerçekleştirilecek mesafe gibi ayrıntılar göz önünde bulundurulur.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma