Hafif Yük Taşıma

Anasayfa » Hafif Yük Taşıma
hafif yük taşıma

Hafif yük taşıma hizmetimizle size tahsis edilmiş sadece sizin eşyanızı taşıdığımız, hafif ticari araçlarımız ile 1000 kg’a kadar olan eşyalarınızı dilediğiniz adrese en geç 2 saat içerisinde teslim etmekteyiz.

Bireysel ve/veya kurumsal eşyalarınızı taksi gibi neredeyse taksi fiyatına İstanbul’un tüm ilçelerine ekstra ücret ödemeden teslim edelim. Hafif yük taksi, uygun fiyat avantajı sayesinde neredeyse %50 fiyat avantajı ile çalışmaktadır.

1-2 parça eşyanızı tenteli nakliye kamyonetlerine gerek kalmadan ekonomik fiyatlarla taşıma hizmeti sunar.

hafif yük taksi iletişim

İkeadan bi masa beğendiniz. Bir masa için nakliye kamyoneti gelmez yada gelirse yüksek fiyatlar ile taşıma işlemi sağlayabilirsiniz.

Bu gibi durumla karşılaşmamanız için hafifyuktaksi.com web sitemizden veya 0532 643 20 15 no’lu telefonumuzdan bizden fiyat alabilirsiniz.

Hafif Yük Taksi ; Kapasite olarak bir Taksiden daha fazlası…

İstanbul’un İstediğiniz Yerinde Hafif Yük ve Eşya Taşınır.

doblo taksi

İstanbul gibi 39 farklı ilçe ile birlikte, Türkiye’nin en büyük vilayeti olan bir bölgede herhangi iki ilçe arasında basit ve hızlı nakliye işlemleri ihtiyacı bulunabilir.

Örneğin, öğrenci eşyası taşıma veya tek parça eşya taşıma gibi düşük miktarlı eşyaların nakliyesinin gerçekleştirilmesi için ufak nakliye araçlarına ihtiyaç duyulabilir.

İşte bu durumda toplamda 1000 kilograma kadar olan eşyalarınız veya firma ürünleriniz için firmamız sizlere hafif yük taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Bu hizmet sadece bireysel müşterilerimiz için değil elbette ki kurumsal müşterilerimiz için de sağlanan bir hizmettir. Hatta kurumsal müşterilerimiz bu hizmeti çok daha yüksek oranda talep etmektedir. Firmamızla anlaşmalı olarak her gün veya her hafta periyodik şekilde hizmet alan organizasyon firması, hırdavat firması veya kurumsal işletmeler bulunmaktadır.

Hafif Yük Taşıma Hizmetleri ile Neler Taşınabilir?

Adından da anlaşılabileceği şekilde hafif yük taşıma hizmeti sunulmuş olduğu için çok yüksek tonajlara ulaşmayan basit yükler bu hizmet sayesinde taşıması sağlanmaktadır.

Örneğin, organizasyon firmaları özel gün müşterilerine hazırlamış olduğu ürünleri, pleksi masa, balon gibi hizmetlerini hafif yük taksi ile istenilen noktaya taşımasını sağlayabilir..

Kırtasiye işletmeleri, tekstil işletmeleri, hırdavatçılar, gıda işletmeleri veya tuhafiye işletmeleri gibi birçok farklı sektör pratik ve düşük miktarlı yük taşıma hizmetleri için firmamıza ulaşabilir.

Bireysel müşterilerimiz buzdolabı, çamaşır makinesi taşıma, televizyon gibi küçük ev aletleri gibi toplamda 1000 kilogram’ı aşmayan eşyalarının nakliyesini sağlayabilir.

bebek beşiği taşıma

Bebek beşiği taşıma hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

ranza taşıma

De-monte ranza taşıma hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

yatak taşıma

Yatak taşıma hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

hafif yük taksi iletişim

Hafif Yük Taşıma İçin Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Normal koşullarda bir taksi aracının sağlayacağı kapasitenin daha üstüne çıkan bir kapasite oluşmaktadır.

firmamızın kullandığı minivan ve panelvan hafif yük taksi araçları nakliye işlemini daha kolay bir hale getirmektedir. Bu nedenle verilen bu hizmet hafif yük taşıma olarak adlandırılmaktadır.

Bu hizmetin verilmesi için kullanılan araçlar, ticari araç olarak geçtiğinden dolayı yakıt kullanımı ve yük kapasitesi açısından da daha düşük maliyetler oluşturmaktadır.

Bu maliyetler göz önünde bulundurulduğunda, ekonomik fiyatların belirlenmesi için özellikle nakliye mesafesi ve eşyanın kattan alınıp kata bırakılacak olması, asansör olup olmadığı gibi bilgiler yük taşıma fiyatlarını belirlemektedir.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHEMEN ARA!
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma