Çeyiz Taşıma Nakliyat

Anasayfa » Çeyiz Taşıma Nakliyat
çeyiz taşıma nakliyat

Çeyiz Taşıma Nakliyat

Yük taşıma sektörü içerisinde farklı ve orijinal fikri ile hizmet veren firmamız, eşyalarınızın taşınmasında en mantıklı ve en uygun fiyatlı hizmeti sizlere sunacaktır. Bu eşyalar arasında tabii ki çeyiz yükleri de yer almaktadır. Evini yeni kuracak pek çok çift, çeyizlerin taşınması konusunda sıkıntılar çekmektedir. Özel araçlar ile çeyiz taşıma işlemi hem birden fazla sefer yapmanızı gerektirecek hem de maddi açıdan daha olumsuz bir yöntem olacaktır. Nakliyat firmalarının eşya taşıdıkları araçlar ile çeyizlerinizi taşımak ise hem güvenilir olmayacak hem de ekonomik yönden eşya taşıtma parasına denk gelecektir. Bu nedenler sizler hem çeyizinizin zarar görmemesini istiyor hem de ekonomik yönden uygun fiyatlı taşıma yaptırmak istiyorsanız firmamızın çeyiz taşıma nakliyat hizmeti tam sizlere hitap edecektir.

Güvenilir Çeyiz Taşıma Nakliyat

Çeyiz taşıma nakliyat hizmetimizde vermiş olduğumuz hizmet, en profesyonel ekip tarafından verilir. Alanında deneyimli olan ekiplerimiz çeyiz eşyalarının hassasiyetine göre davranarak, zarar almamalarına dikkat ederek taşıma işlemini yaparlar. Kamyonet taksileri kullandığımız için araç içerisinde eşyalarının başka yerlere çarpması veya hareket etmesi mümkün değildir. Ekiplerimiz bu konuda en iyi dizilimi yaparlar. Kapasite olarak bir taksiden daha fazla yük alan kamyonet taksilerimiz daha ekonomik bir iş modeli olarak sizlere sunulur. Bir doblo dolusu, 1-2 parça eşyanızdan, 500 gr a kadar olan eşyalarınızın hepsi bizlerin güvencesi altındadır. Üstelik İstanbul içerisinde tüm ilçelere de %50 indirim fırsatlarımız vardır. Düğün arifesinde sizde ekonomik çözümler ile bütçenizi kontrol altına almak isterseniz bu konuda hemen bizlerden hizmet alabilirsiniz.

En Hızlı Çeyiz Taşıma Hizmeti

Çeyiz taşıma nakliyat hizmetlerimiz kullanmış odluğumuz hafif ticari araçlarımız, taşımacılık için en ideal araçlardır. Çeyizleriniz araçlarımızın içerisine sığar, güvenli bir şekilde gideceğiniz adrese taşınılır. Firmamız taşımacılık hizmetini verirken, yalnızca sizlere tahsis edilmiş bir alan içerisinde taşıma işlemini sağlarlar. Hafif ticari araçlarımız 500 kg a kadar eşya taşıması yapmaktadır. Üstelik çeyizleriniz en geç 2 saat içerisinde gideceği adrese ekiplerimiz tarafından götürülecektir. Hem güvenilir hem uygun fiyatlı hem de kısa zamanda çeyiz taşıyabileceğiniz bu hizmeti kaçırmayın.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma