Doblo Nakliye

Anasayfa » Doblo Nakliye
doblo nakliye

Doblo Nakliye, hafif yük taksi bünyesinde bulunan minivan hafif ticari araçlar doblo, Peugeot partner, vb araçlar sayesinde az parça eşyalarınız taksi fiyatlarına yakın fiyatlarla nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Tenteli nakliye kamyonetlerini doldurmayan bireysel  veya firma ürünlerinizi İstanbul içerisinde en geç 2 saat içerisinde teslimatını sağlıyoruz.

Doblo nakliye hizmetimiz esnasında bizimle gelebilir yada vaktiniz yoksa araçlarımızı canlı takip ederek oturduğunuz yerden hafif nakliye hizmeti alabilirsiniz.Hafif yük taksi olarak taşıdığımız eşyaları görmek için tıklayın.

hafif yük taksi iletişim

İstanbul Doblo Nakliye

Hafifyuktaksi.com’un İstanbul içerisinde bulunan araçları sayesinde Letgo gibi 2. El pazar yerlerinden alınan eşyalar için siz satıcı ile anlaşın biz doblo ile nakliyesini sağlayalım.

Böylece hem vakit hem de nakit olarak avantaj sağlamaktasınız. İstanbul doblo nakliye hizmeti sayesinde trafik çekmek zorunda kalmaz hem de zamanınızı meşgul olduğunuz işlerde kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan araç ve personellerin taşıma hizmeti verebilmesi için tüm mesleki yetki belgelerine sahiptir.Araçlarımız Ulaştırma Bakanlığından yetki belgeli olup, personellerimizde src ve psiko teknik belgeleri bulunmaktadır.

Böylece taşıma esnasında polis çevirmelerinde resmi nakliye hizmeti aldığınızda korsan taşımacılık cezaları ile karşılaşmazsınız.

Mesleki yeterlilik belgeleri olmayan firmadan hizmet aldığınızda bunu sorgulamadığınızdan taşıma işlemini yapan kişiler ile polis noktalarında hem taşıyan hem de taşıtan korsan taşıma cezası ile karşılaşabilirsiniz.Taşıyan kişinin aracı ile birlikte eşyalarınız da polis tarafından bağlanabilir. Hem maddi hem de zaman kaybedersiniz.

Doblo Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Alınır?

Doblo eşya taşıma hizmetimiz için bizimle telefon üzerinden yada whats apptan iletişime geçerek eşyalarınızın ölçüsü adedi nerden nereye taşınacak bilgilerini verdiğiniz müşteri temsilcimiz size fiyat vermektedir.Fiyatımız size uygun geleceğinden whats app üzerinden konum ve/veya açık adresinizi göndererek tarafınıza program yapılmaktadır.Anlaştığımız saatten 15-20 dk önce size yönlendirilen personelimiz sizi arayıp bilgi vermektedir.Söz verdiğimiz gibi anlaştığımız saatte adresinizde oluyoruz.Aksilik durumunda ki İstanbul gibi trafik ve yaşamın yoğun olduğu lokasyonlar da gecikme aksaklıklar illaki olabildiğinden bunu yaşamaya başladığımız anda size en erken 45dk-1 saat önceden haber veriyoruz.

Doblo ile Taşıyabileceğiniz Eşyalar

Doblo Nakliye hizmetimiz ile koli taşıma, poşetli eşya taşıma, valiz taşıma, hacim olarak çok fazla yer kaplamayan eşyalarınızın taşınmasını yapabilirsiniz.

koli taşıma

Koli Taşıma

tekli koltuk taşıma

Tekli Koltuk Taşıma

az eşya taşıma

Az Parça Eşya Taşıma

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHEMEN ARA!
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma