Doblo Nakliye

Anasayfa » Doblo Nakliye
doblo-nakliye

Doblo Nakliye, hafif yük taksi bünyesinde bulunan minivan hafif ticari araçlar doblo, Peugeot partner, vb araçlar sayesinde az parça eşyalarınız taksi fiyatlarına yakın fiyatlarla nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Tenteli nakliye kamyonetlerini doldurmayan bireysel  veya firma ürünlerinizi İstanbul içerisinde en geç 2 saat içerisinde teslimatını sağlıyoruz.

Doblo nakliye hizmetimiz esnasında eşyalarınıza refakat edebilirsiniz. Vaktiniz yoksa araçlarımızı canlı takip ederek oturduğunuz yerden hafif nakliye hizmeti alabilirsiniz.Hafif yük taksi olarak taşıdığımız eşyaları görmek için tıklayın.

İstanbul Doblo Nakliye

doblo-koltuk-nakliye

Hafifyuktaksi.com’un İstanbul içerisinde bulunan araçları sayesinde Letgo gibi 2. El pazar yerlerinden alınan eşyalar için siz satıcı ile anlaşın biz doblo ile nakliyesini sağlayalım.

Böylece hem vakit hem de nakit olarak avantaj sağlamaktasınız. İstanbul doblo nakliye hizmeti sayesinde trafik çekmek zorunda kalmaz hem de zamanınızı meşgul olduğunuz işlerde kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan araç ve personellerin taşıma hizmeti verebilmesi için tüm mesleki yetki belgelerine sahiptir. Araçlarımız Ulaştırma Bakanlığından yetki belgeli olup, personellerimizde src ve psikoteknik belgeleri bulunmaktadır.

Böylece taşıma esnasında polis çevirmelerinde resmi nakliye hizmeti aldığınızda korsan taşımacılık cezaları ile karşılaşmazsınız.

Mesleki yeterlilik belgeleri olmayan firmalardan hizmet aldığınızda polis kontrol noktalarında korsan taşıma cezası ile karşılaşabilirsiniz. Hem maddi hem de zaman kaybedersiniz.

Doblo Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Alınır?

doblo-koli-tasima

Doblo eşya taşıma hizmetimiz için bizimle telefon üzerinden yada Whatsapp’tan iletişime geçebilirsiniz. Eşya ölçüsü, sayısı taşıma adresi bilgilerini ilettiğinizde müşteri temsilcimizden fiyat alabilirsiniz. Fiyatımız size uygun geleceğinden Whatsapp üzerinden konum ve/veya açık adresinizi göndererek tarafınıza program yapılmaktadır. Anlaştığımız saatten 15-20 dk önce size yönlendirilen personelimiz sizi arayıp bilgi vermektedir. Söz verdiğimiz gibi anlaştığımız saatte adresinizde oluyoruz. Aksilik durumunda ki İstanbul gibi trafik ve yaşamın yoğun olduğu bölgelerde gecikme aksaklıklar illaki olabilmektedir. Bunu yaşamaya başladığımız anda size en erken 45dk-1 saat önceden haber veriyoruz. Doblo nakliye hizmeti alma için hemen iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye ve Motor Kurye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Google Play veya App Storedan
HEMEN ARA!