Kamyonet Taksi Avcılar

Anasayfa » Kamyonet Taksi Avcılar
kamyonet taksi avcılar

Kamyonet Taksi Avcılar

Avcılar İstanbul’un en hareketli ve en yoğun semtlerinden birisidir. Her gün yüzlerce nakliye ihtiyacı olmakta, kimi zaman kısa mesafe kimi zamansa uzak mesafe eşya taşınması gerekmektedir. Üstelik bunların çoğu ya bir iki koli ya da bir parça olmaktadır. Bu durumda akla gelen ilk seçenek nakliye kamyonu tutmak olsa da nakliye kamyonu tam dolu yüke de tek parçaya da aynı tarifeyi uygulayacağı için nakliye oldukça pahalıya gelmektedir.

Firma olarak kamyonet taksi Avcılar hizmetimiz ile bu alanda çok büyük bir boşluğu dolduruyor, 500 kg ağırlığa kadar tek parça veya birden çok parçayı hafif ticari kamyonlarımızla taşıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin hem maliyetten kazanmalarını hem de zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Çünkü araçlarımız bir taksi formatında hızlı ve seri hareket ettikleri için Avcılar’dan İstanbul’un en uzak semtine maksimum 2 saat gibi bir sürede araçlarımız ulaşmaktadır.

Kavcılar Kamyonet Taksi ile Taşınabilecek Ürünler

Firma olarak kamyonet taksi Avcılar uygulamalarımızı şehir içi taşımacılık fiyatlarını minimuma indirmek için yola çıktık. Uzun zamandır da hem kurumsal eşyaların hem de bireysel eşyaların taşımasını yapıyoruz. Parça mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, kıyafet kolilerinizi, sebze meyve kasalarınızı, erzak paketlerinizi, parça ürünlerinizi ve diğer aklınıza gelebilecek bütün ürünlerin taşımasını yapıyoruz. Tek kriterimiz 500kg ağırlığa kadar olması ve araçlarımıza sığmasıdır.

Firma olarak kamyonet taksi uygulamalarımızda bagajı geniş, tavanı yüksek hafif ticari araç dediğimiz Peugeut Partner, Fiat Doblo, Renault Kango tarzı araçlar kullanıyoruz. Araçlarımızın içi tamamen yük taşımaya göre ayarlanmış ve alanında uzman personellerimizce kullanılmaktadırlar. Personellerimiz deneyimli oldukları için araçlarımıza yüklemeyi titizlikle yapmakta, bu sayede oldukça fazla eşya hiçbir zarar görmeyecek şekilde istiflenebilmektedir.

Uygun fiyatlı Kamyonet Taksi Avcılar

Kamyonet taksi Avcılar genelinde bir telefon mesafesinde bulunuyor. Dilerseniz sayfamızdaki iletişim bölümünden dilerseniz de numaralarımızdan firmamıza ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı aktararak detaylı bilgi alabilirsiniz. Taşıma yapılacak lokasyonları söyleyip nakliye fiyatını öğrenebilirsiniz. Nakliye ücretlerimiz eşyanın durumuna ve mesafeye göre olmakta, yolcu taşıması ücretsiz olmaktadır. Her koşulda kazancınız en az %50 oranında olmaktadır.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma