Çeyiz Taşıma

Anasayfa » Çeyiz Taşıma
çeyiz taşıma

Çeyiz Taşıma

Hafifyuktaksi.com olarak ; gözünüzden sakındığınız evlatlarınızın emek vererek yaptığınız çeyizlerini bizde gözümüz gibi bakarak çeyiz taşıma hizmeti vermekteyiz.

Hafif ticari araçlarımız ile size tahsis edilen araçlarımız ile bohçalarınızı, çeyiz eşyalarınızı, çeyiz sandıklarınızı 70 TL den başlayan fiyatlar ile İstanbul içi 500 kg’a kadar en geç 2 saatte teslim ediyoruz.

Düğün dernek yapabilmek için onca zahmete onca masrafa girmişken uygun fiyatlarımız ile hızlı ve güvenilir  çeyiz taşıma teslimat hizmetimizle hizmetinizdeyiz.

Hafif yük taksi olarak hafif ticari araçlar ile ile hizmet vermekteyiz. Bunlar Peugeot Partner tarzı araçlarımız ile %50 ye varan fiyat avantajı ile hizmet vermekteyiz.

Çeyiz Taşıma İşlemini Pratik Bir Hale Getirin

Evlilik öncesinde kız evinden ve erkek evinden ayrı ayrı alınan eşyaların yeni ailenin evine ulaştırılması genellikle geleneksel bir ritüel oluşturur. Bu ritüel halk arasında çeyiz taşıma olarak adlandırılmakla ile birlikte belirli gelenek ve göreneklere uygun bir şekilde sağlanır. Genellikle damat adayı tarafından eşyaların nakliyesi için bir kamyonet veya kamyon tutulduktan sonra öncelikle erkek evine sonrasında kız evine ulaşılarak eşyalar araca yüklenir.

Müzik ve eğlence ile birleştirilmiş bir şekilde arkadaşların ve dostlarının katılımıyla çeyizler, yeni gelin evine ulaştırılır. İşte bu noktada nakliye hizmetlerini çok daha kolay bir hale getirmek daha hızlı bir çözüm elde etmeniz için destek oluşturmak adına firmamız size hafif yük taksi araçları ile nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Çeyiz Taşıma Hizmetlerini Nasıl Alabilirsiniz?

Düğüne kısa bir süre kalmış olduğunda, çeyiz taşıma hizmetlerini almak için firmamızla telefon veya WhatsApp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Taşınacak tüm eşyalar 500 kilogramı geçmediği sürece çeyizleriniz tamamen güvenilir ve özenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırılabilir.

Taşınacak eşyalar arasında koliler, yatak, yastık, yorgan, sandık veya küçük ev eşyaları gibi birçok farklı eşya yer alabilir. Bu eşyaların tümü güvenilir bir şekilde isterseniz sizin tarafınızdan isterseniz personellerimiz tarafından araca yüklenir ve istediğiniz noktaya sizinle uyumlu bir şekilde ulaştırılır. Üstelik nakliye işlemleri iki farklı yaka arasında dahi kolay bir şekilde sağlanabilir.

Çeyiz Taşıma İçin Çok Yüksek Ücretler Ödemeyin

Genellikle bu geleneğin gerçekleştirilmesi için kamyon tutulması veya kamyonet tutulması gibi noktalarda birçok kişi çok yüksek fiyatlar talep etmektedir. Özellikle nakliye araçları çalıştıran kişiler bu durumları birer fırsat olarak gördüklerinden dolayı çok daha yüksek rakamlar isteyebilir.

Firmamız bu hizmetin verilmesi sırasında bütçenize uygun ve sizin için en doğru rakamları oluşturmak amacıyla belirli bir standarda sahiptir. Taşınacak eşyaların özelliklerine ve ulaşım sağlanacak noktanın uzaklığına göre çeyiz taşıma hizmeti için fiyatlar belirlenir. Bu sayede düğün telaşı içerisinde yapacağınız tüm ödemeler ile birlikte bu basit nakliye işlemi için çok yüksek ücretler ödemeden çözüm elde edebilirsiniz.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma