Kamyonet Taksi Kadıköy

Anasayfa » Kamyonet Taksi Kadıköy
kamyonet taksi kadıköy

Kamyonet Taksi Kadıköy

Kamyonet taksi uygulamaları nakliye alanında en modern yapıya sahiptir. Firma olarak kamyonet taksi Kadıköy hizmetlerimiz ile gerek Kadıköy’ün içerinde bir adresten bir adrese gerekse diğer semtler ile Kadıköy arasında taşımacılık yapıyoruz. Normal taksilerin aksine geniş kasalı, yüksek tavanlı minibüs olarak da adlandırabileceğimiz hafif ticari araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Yük ve parça eşya taşıması yapıyor, yolcuların da eşyalarıyla beraber seyahat edilebilmesine olanak tanıyoruz.

Kamyonet taksi uygulamalarımızda ücretlendirme yük üzerinden yapılmaktadır. Dolayısıyla yolcular ücretsiz olarak taşınmaktadır. 500 kg ağırlığa kadar olan eşyalarınızı bu araçlarımızla taşıyabiliriz. İster bir koli ister birden fazla koli eşyalarınızı, parça yüklerinizi İstanbul’un her noktasına Kadıköy’den alıp en geç 2 saat içerisinde teslim edebiliyoruz. Ya da başka bir semtten alıp Kadıköy’deki adresinize teslim ediyoruz.

Kamyonet Taksi İle Taşınabilecekler

Kamyonet taksi Kadıköy uygulamamız halkımızın az parça eşyalarının taşınabilmesi için oluşturulmuştur. Çünkü her gün Kadıköy’de tek parça veya hafif eşyaların taşınması gerekir. Fakat bu iş için nakliye kamyonlarının tutulması gerekir. Nakliye kamyonu tutulduğunda eşyanız çok az olsa da dolu yük taşıma parası ister. Bu da oldukça maliyetli olur. Oysa kamyonet taksi uygulamamamız ile 1-2 koli eşyanız ya da bir çamaşır makinesi, bir bulaşık makinesi gibi eşyalarınız rahatlıkla taşınabilmektedir. Taşıma hızımız oldukça yüksek olduğu gibi maliyet olarak da en az %50 daha uyguna mal olur. Bu sayede yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece size ve sizin eşyanıza tahsis edilmiş aracımız ile eşyalarınız taşınır.

En Ucuz Kamyonet Taksi

Kamyonet taksi Kadıköy genelinde hafif ticari araçlarla vermiş olduğumuz bir hizmettir. Araçlarımız arkası geniş kasalı, tavanı yüksektir ve tamamen hafif yük taşımacılığı için hazırlanmışlardır. Profesyonel personellerimiz araçlarımıza eşyalarınızı itinayla yüklemekte, daha çok eşya alacak ve yolculuk sırasında zarar görmeyecek şekilde bütün önlemleri almaktadırlar. Taksi konforunda taşınan eşyalarınız kötü hava koşullarından etkilenmeden, toza toprağa karışmadan güvenle taşınır.

Eğer hafif yük araçlarımızla Kadıköy’de bir nakliyeci ihtiyacınız varsa günün her saatinde firmamıza ulaşabilir, bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, hafifyuktaksi.com web sitemizin iletişim bölümünden veya 0 532 643 20 15 no’lu telefonla arayarak yada whats app üzerinden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR
parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma parça eşya taşıma