Tek Parça Eşya Taşıma

Anasayfa » Tek Parça Eşya Taşıma
Tek Parça Eşya Taşıma

Tek parça eşya taşıma hizmetimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine güvenli ve özenli parça eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Evinizde bulunan tek parça eşyayı  farklı noktalara taksi fiyatlarına yakın ücretlerle nakliye hizmeti hafifyuktaksi.com da!

Letgo gibi 2. El Pazar yerlerinden aldığınız masa, yatak, baza, koltuk gibi  eşyalar tenteli nakliye kamyonetlerini  doldurmayan, otomobilinize yada taksiye sığmayan eşyalarınızı taşıyoruz.

Hafif yük taksi  bünyesinde bulunan doblo tarzı ve transporter tarzı araçlar ile nakliye hizmeti alabilirsiniz. Hafifyuktaksi.com olarak taşıdığımız eşyaları görmek için tıklayın.!

Tek Parça Nakliye Hizmeti

Evinizde bulunan tek parça eşyalar için oturduğunuz yerden tek parça eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz.Hafif yük taksi sizin adınıza satın aldığınız eşyaları satan kişiden teslim alarak size ulaşmasını sağlamaktadır.

İstanbul gibi zamanın önemli olduğu trafiğin yoğun olduğu büyük şehirlerde araçların canlı izlenmesini sağlayarak size nakliye hizmeti sunmaktadır.

Yada satmış olduğunuz tek parça eşyaları çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,yatak,baza, masa gibi ürünleri alıcısına güvenli ve özenli ulaşımını sağlar.

Tek Eşya Nakliyesi

Tek parça eşya yada az parça eşyalarınız için uygun fiyatlı taşımacılığın adresi hafif yük taksi Ulaştırma Bakanlığından yetki belgeli araçları ve yük ve eşya taşımacılığına uygun belgeli personeli ile profesyonel hizmet vermektedir.

Evinizde veya iş yerinizde bulunan tek parça eşya nakliyesinde beyaz eşyalarınızı mobilyalarınızı valizlerinizi poşetli kıyafetlerinizin taksi gibi nakliye hizmetimiz ile taşıyoruz.

Sizde nakliye taksi veya motor kurye hizmeti almak isterseniz hemen Google Play veya App Store uygulama marketlerinden hafif yük taksi uygulamasını indirin. Üye olun, en uygun nakliye taksi ve motor kurye fiyatları ile hafif yük taksi hizmeti alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye ve Motor Kurye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Google Play veya App Storedan
HEMEN ARA!