Büyük Taksi

Anasayfa » Büyük Taksi

Büyük Taksi

Doblo taksi hizmetimiz ile taksiye sığmayan nakliye kamyonetini doldurmayan eşyalarınız için hafif yük taksi firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli hafif ticari araçlarımız ile 1 tona kadar ağır olan eşyalarınızı en uygun fiyatlar ile büyük taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Hafif yük taksi taşıdığı eşyaları görmek için tıklayın.

Parça eşyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, firma ürünlerinizi İstanbul’un tüm ilçelerine nakliyesini sağlamaktayız.

Hafif Yük Taksi hizmetimiz ile bireysel veya kurumsal ürünlerinizi İstanbul’un tüm ilçelerine en geç 2 saat içerisinde size tahsis edilen araçlarımızla güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Hizmetimiz esnasında dilerseniz bizimle gelebilirsiniz.Yada biz sizden aldığımız adres bilgilerinize giderek taşıtmak istediğiniz eşyaları teslim alarak ve aracı canlı takip edebileceğiniz hizmetimizle oturduğunuz yerden nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Nakliye Taksi Hizmetlerimiz Neler?

-Bireysel veya kurumsal eşyalarınız taşıma

-Parça Eşya Taşıma

-İster 1 koli veya doblo dolusu eşya taşıma

-Çeyiz Taşıma

-Öğrenci Eşyası Taşıma

-Makine, ekipman taşıma

Sizde nakliye taksi veya motor kurye hizmeti almak isterseniz hemen Google Play veya App Store uygulama marketlerinden hafif yük taksi uygulamasını indirin. Üye olun, en uygun nakliye taksi ve motor kurye fiyatları ile hafif yük taksi hizmeti alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye ve Motor Kurye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Google Play veya App Storedan
HEMEN ARA!