Çamaşır Makinesi Taşıma

Anasayfa » Çamaşır Makinesi Taşıma

Çamaşır Makinesi Taşıma

Çamaşır makinesi nakliye işlemi kolay görünse de tecrübeli kişiler tarafından taşınması makinenizin hasar görmemesi bakımından önemli bir husustur. Çamaşır makinesi en hafif olanı 50-60 Kg ağır olanları 80-90 Kg arasında değişmektedir. Buzdolabı harici diğer beyaz eşyalara nazaran daha ağır olmasının sebebi kazanın sıkma esnasında hızından dolayı yerinde sabit kalmasını sağlayan makinenin üst kısmında ağır bir parça vardır. Bu parça çamaşır makinesine ağırlık sağlamaktadır.

Çamaşır makinesi nakliye esnasında kazanın sabitlemeye yarayan nakliye vidaları vardır. Bu vidalar sıkıldıktan sonra paketleme işlemi yapılarak çamaşır makinesi taşıma işlemine başlanabilir. Hafif yük taksi öncelikle nakliye için sizden beyaz eşya nakliye vidalarını isteyerek kazanın sabitleme işlemini yaparak çamaşır makinesi nakliye işlemine başlar. Nakliye vidaları yoksa çamaşır makinesini sarsmadan ve belirli bir eğimde taşıma sağlar. Eğim belirli olmasının sebebi çamaşır makinesi nakliye esnasında çok fazla eğimli taşınırsa kazan amortisör dediğimiz kancalardan kurtularak çamaşır makinesi kazanı zarar görebilir.

Sizde nakliye taksi veya motor kurye hizmeti almak isterseniz hemen Google Play veya App Store uygulama marketlerinden hafif yük taksi uygulamasını indirin. Üye olun, en uygun nakliye taksi ve motor kurye fiyatları ile hafif yük taksi hizmeti alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hafif Yük Nakliye ve Motor Kurye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Google Play veya App Storedan
HEMEN ARA!